Strategia

KSG Agro – це один з найбільших вертикально інтегрованих агрохолдингів в Дніпропетровському регіоні, що веде діяльність практично у всіх сегментах АПК, включаючи виробництво, зберігання, переробку і продаж сільгосппродукції.
Компанії підприємства реалізують стратегію поступального розвитку. В її основі – фокусування діяльності компанії на наступних напрямках:

  • Підвищення ефективності бізнесу

Ключова мета менеджменту KSG Agro – підвищення операційної ефективності всіх видів бізнесу.
Основними шляхами збільшення ефективності є:

  • скорочення операційних витрат, і як наслідок, зниження собівартості продукції;
  • нова система організації закупівель;
  • оптимізація внутріопераціонних процесів;
  • реструктуризація кредитної заборгованості.

У 2015-2016 рр. в результаті здійснення даної стратегії економічні показники діяльності KSG Agro істотно покращилися – в 2016 р виручка компанії збільшилася на 8,6%; операційний прибуток виріс на 17,8% – з 13,5 млн. дол. в 2015 до 16 млн. дол. в 2016.
KSG Agro продовжить реалізацію вищеописаних напрямків, а також має намір підвищити ефективність використання землі, збільшуючи прибутковість з гектара.

  • Розвиток свинарського бізнесу і збільшення експорту живих свиней

Протягом 2015-2016гг. агрохолдинг збільшує обсяги виробництва в тваринництві. За результатами 2016 року агрохолдинг збільшив обсяг продажів свиней на 5% до 8,5 млн. доларів.
У довгостроковій перспективі компанія планує вдвічі збільшити поголів’я свиней, яке нині становить 60 тис. Свиней одноразового утримання і 4,5 тис. Свиноматок.
Агрохолдинг вийшов на ринок Грузії, почавши постачати туди живих свиней. За результатами 2016 року частка KSG Agro в експорті живих свиней з України склала 22%.
Розширення експорту планується здійснити за рахунок поставок грузинським партнерам не тільки живих свиней, а й поросят на дорощування. Стратегічна мета – увійти в ТОП-5 постачальників на грузинському ринку.

  • Збереження і примноження позицій в рослинницькому сегменті

Основні культури на які робить ставку холдинг – пшениця, соняшник, кукурудза, ярий ячмінь і рапс. У 2017 р перелік розширився за рахунок сорго – культури, яка добре зарекомендувала в умовах посушливого клімату Дніпропетровського регіону.
Розвиток експорту сільгосппродукції здійснюється шляхом виходу на ринок Близького Сходу, який робиться з метою диверсифікації каналів збуту. Вихід на ринок сільгосппродукції арабських країн призведе до диверсифікації географії експорту продукції.

  • Впровадження інноваційних технологій у тваринництві та рослинництві

У вирощуванні свиней KSG Agro використовує і продовжить застосовувати довели свою ефективність передові технології Big Dutchman і датську генетику. У виробництві зернових холдинг має намір частково замінити азотні добрива інноваційними біопрепаратами, які підвищують урожайність пшениці, сорго, ячменю та ріпаку.

  • Розвиток альтернативної енергетики

В даний час холдинг покриває свої енергетичні потреби за рахунок використання біопалива – паливних пелет. А також поставляє тепло на об’єкти соціальної сфери. З 2016 – 1кв. 2017 року обсяг генерації тепла, здійснюваний холдингом збільшився на 41% – з 3,0 до 4,25 МВт.
KSG Agro експлуатує 5 пелетних котелень: 3 на свінокомлексі в с. Нива Трудова, 1 в с. Новопокровка (школа), 1 в м Дніпро (ТЦ «Міріада»).
Подальша стратегія холдингу – модернізація котелень в містах присутності і їх переклад на біопаливо – паливні пелети. У короткостроковій перспективі планується здійснити реконструкцію 6 котелень.
Холдинг також має намір залучити інвестора і завершити будівництво пелетние заводу потужністю 60 тис. тонн пелет на рік.

Przykro nam, ale nie możemy udostępnić Państwu żądanych informacji.