Rada Dyrektorów

Sergiej Kasjanow
Sergiej Kasjanow jest czlonkiem Rady Dyrektorow od marca 2011 roku i jest odpowiedzialny za ogolny nadzor i planowanie strategiczne w Grupie. Jest rowniez akcjonariuszem wiekszosciowym Grupy. Posiada szerokie i roznorodne doswiadczenie w biznesie – w 1994 roku zalozyl wlasna firme, ktora stala sie jednym z czolowych importerow chemii gospodarczej na Ukrainie. W 1997 roku zalozyl kolejna firme, produkujaca wiele znanych marek z branzy chemii gospodarczej. Stal sie akcjonariuszem wiekszosciowym Grupy w 2006 roku.

Kasjanow jest absolwentem Instytutu Inzynierii i Budownictwa w Dniepropietrowsku (1992). Posiada stopien doktora nauk ekonomicznych (nadany w 2002 roku).

Andrii MUDRIIEVSKYI

Andrii MUDRIIEVSKYI jest dyrektorem klasy „A”, członkiem Rady dyrektorów od maja 2014. roku.

Pan Mudriievskyi odpowiada za stosunki zewniętrzny i działalność Spółki w dziedzinie stosunków z inwestorami.

1996. roku dokonał studia z zawodu psychologii w uniwersytecie Rovan, stan New Jersey.  

Po dokonaniu studia Andrii Mudriievskyi pracował w stanowisku doradca przezesa korporacii „Olviia” w dziedzinie stosunków zewniętrznich, braą czynny udział w założeniu dla korporacii joint venture z inwestycjami zagranicznymi. Od 2001. do 2014. roku zajmował stanowisko kierownika róźnych ukraińskich i zagranicznych linii lotniczych. Posiada duże doświadczenie w dziedzinie rozbudowy komunikacji z partnerami zagranicznymi oraz wskazał się jako wykwalifikowany specjalista w zarządzeniu projektami i budowaniu zespołu.

Andrii Mudriievskyi rozpoczął współpracę ze Spółką w 2014. roku na stanowisku dyrektora ze współpracy z inwestorami.

Xavier SOULARD

Javier SULARD został upoważniony na stanowisku członka Rady dyrektorów od czerwnia 2014. roku.

Od lipca 2001. do maja 2013. roku pracował jako kierownik grupy Spółki  „Intertrust” S. a. r. l., Luksemburg. W czasie niniejszym posiada stanowisko dyrektora Spółki „W-Conseil” S. a. r. l., która świadczy usługi wykwalifikowanych ksiągowych w Luksemburgu.

Pan  SULARD skończył uniwersytet Nancey jako mistrz rachunkowania.

Pracuje również na stanowisku stażysta dyplomowanego ksiągowego w Luksemburgu.

Eric TAZZIERI

Erick TAZZIERI  został mianowany na stanowisko członka Rady dyrektorów w czerwniu 2014. roku.

Posiada doświadczenie pracy na stanowisku kierownika grupy w dużych Spółkach w Luksemburgu, do przykładu, Deloitte & Touche, ABN AMRO TRUST, ING Trust w ciągu 15 lat.

Erick został mianowany na stanowisko kierownika grupy Spółki „W-Conseil” S. a. r. l. w lutym 2014. roku.

Pan TAZZIERI skończył uniwersytet z zawodu rachunkowanie 1999. roku.

KADRA ZARZADZAJACA

Irina PALIVODA
Irina Palivoda od wrzesnia 2009 roku pelni w Grupie funkcje dyrektora HR. Jest odpowiedzialna za rozwoj i wdrazanie strategii zarzadzania HR. Wczesniej zajmowala stanowisko kierownika ds. kadrowych w CJSC KS Trading. Rozpoczela kariere w 1993 roku w spolce AMUR jako sekretarka. Od 1999 roku pracowala jako kierownik ds. kadr w agencji posrednictwa pracy. Zajmowala stanowiska wykonawcze w spolkach z branzy handlu detalicznego, np. dyrektora uslug zarzadczych w Negotiant LLC. Pracuje w Grupie od ponad dwoch lat.

Ukonczyla studia na Panstwowym Uniwersytecie w Dniepropietrowsku (1985) ze specjalizacja filologiczna, metodyczna i tlumaczeniowa.

Przykro nam, ale nie możemy udostępnić Państwu żądanych informacji.