O firmie

Przemówienie Przewodniczącego Rady Dyrektorów

Szanowni Państwo!

Cieszę się, że znaleźliście się w gronie odwiedzających stronę KSG Agro i że interesujecie się naszą Grupą.

KSG Agro jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się grup z branży rolniczej na Ukrainie. Naszą filozofię prowadzenia biznesu oparliśmy na innowacji. Poszukiwanie rozwiązań niestandardowych i podejmowanie twórczych decyzji wymaga doświadczenia zawodowego i zamiłowania dla ziemi ojczystej. Naszymi nadrzędnymi wartościami są ludzie i ziemia. Wszystko, co produkujemy wytwarzane jest przez ludzi i dla ludzi. Dlatego tak wysoko cenimy sobie Wasze zaufanie i uważamy je za kluczowe dla sukcesu Grupy. O zaufaniu nie może być jednak mowy bez odpowiedzialności. Poprzez długofalową i owocną współpracę pomiędzy państwem, społeczeństwem i branżą rolniczą, tworzymy podstawy dla bycia liderem..
Dotychczas Grupa może pochwalić się wieloma sukcesami, ale stale staramy się osiągać więcej. Rolnictwo generujące wysokie rezultaty,

o znacznym poziomie dywersyfikacji i integracji pionowej oferuje korzystne perspektywy rozwoju oraz poczucie bezpieczeństwa. Nasz zespół myślących podobnie profesjonalistów pozwoli nam osiągnąć ten cel.

W 2014 roku przystąpiliśmy do wcielenia w życie nowej strategii rozwoju, koncentrując się wyłącznie na najbardziej obiecujących projektach. Jest to, przede wszystkim, hodowla trzody chlewnej, ogrodnictwo i sadownictwo oraz produkcja biopaliw odnawialnych (pellet paliwowych).

Inwestowanie w wytwarzanie ciepła na biopaliwie odnawialnym – to jeden z naszych priorytetów strategicznych. Nie tylko zapewniłyśmy produkcję biopaliw dla potrzeb holdingu, ale i stawimy kotłownie na pelletach w szkołach wiejskich obwodu dniepropetrowskiego. Chodzi nie tylko o niezależności energetycznej obwodu dniepropetrowskiego, ale i o znaczne oszczędności zasobów dla społeczności lokalnych.

Zawsze jesteśmy otwarci na nowe pomysły i współpracujemy ze wszystkimi, którzy podzielają nasze cele i wartości.

Sergiej Kasjanow
Przewodniczący Rady Dyrektorów

Przykro nam, ale nie możemy udostępnić Państwu żądanych informacji.